Kompletní a centralizované řešení inteligentní instalace EBi.HOME

 

01Energie a úspory

Inteligentní elektroinstalace vede k energetickým úsporám. Světla, díky automatizovanému spínání, nemusí již nikdy svítit zbytečně, přístroje a zásuvky, které zrovna nepoužíváte, mohou být odpojeny a do systému se může efektivně zapojit alternativní zdroje energie. To vše elegantně a bez zbytečných nároků na pozornost.

Ovládání světel, ovládání rolet a žaluzií, ovládání zásuvek, ovládání vytápění, ovládání klimatizace a ventilace, napojení alternativních zdrojů energie, měření spotřeb a vzdálený dohled.

 

02Zábava a multimédia

Kvalitní hudba a dobrý obraz, to jsou synonyma každé moderní domácnosti. Cesta k dokonalé zábavě na jedno stisknutí je díky inteligentní elektroinstalaci stejně snadná a příjemná jako procházka parkem. Hudba vás může podle chuti doprovázet ve všech částech domu či bytu a díky centralizovaným úložištím již není nutné mít u každé televize skříňku s médii.

Snadný a intuitivní výběr programů, centrální audio a videotéka, snadné a efektivní sdílení, integrované audio a video systémy, internet, multimediální datová síť.

03Bezpečí a kontrola

Řešení EBI.HOME se vyznačuje vysokými standardy v oblasti bezpečnosti a kontroly. Chytrý dům nebo byt dokáže nejen zajistit bezpečí majetku, ale i bezpečí vašich blízkých. Elektronický zabezpečovací systém a požární čidla jsou samozřejmostí, dům nebo byt však může dohlížet i na bezpečnost vašich dětí prostřednictvím kamer či infrazávor. Vše máte pod kontrolou a nemusíte se tak bát nechat svoje blízké či svůj majetek bez dozoru. Inteligentní dům nebo byt na ně dohlédne za vás.

Videovrátný, přístupové systémy, kamerový systém, el.zabezpečovací systém EZS, el. protipožární systém EPS, odchodové tlačítko, simulace přítomnosti.

04Komfort a pohodlí

Komfortní bydlení se neustále vyvíjí a přináší pokroky a nové technologie, které můžete využít ve svůj prospěch. Inteligentní dům nebo byt nabízí vysokou míru pohodlí. Ovládání všech jeho součástí probíhá z ovládacího dotykového panelu, prostřednictvím televize nebo například z vašeho mobilního telefonu. Existuje i možnost plné automatizace. Více času tak zbývá na opravdový život

Ovládání osvětlení, náladové scény, ovládání rolet a žaluzií, ovládání bazénu, zavlažování, meteostanice, ovládání bran a vrat, individuální nastavení.

  Michal Bukáček
  michal@elektrobukacek.cz
  +420 777 748 023

  Tomáš Bukáček
  tomas@elektrobukacek.cz
  +420 777 748 024